top of page

Taklit Edilemeyen

İnce İşçilik

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

Evo
Evo

Denge unsuru temelinde yükselen EVO teknolojisiyle aracınızın performans limitlerini düşürmeden tasarruf avantajlarını sonuna kadar kullanmanızı sağlıyoruz. Yüksek mühendisler tarafından üretilen EVO’yu aynı özenle ve ustalıkla aracınıza uyguluyoruz.

2-3-4 silindir araçlarınız için Evo öneriyoruz.

Omegas
Omegas
Direct
Direct

Üst segment araçlarınızın kalite standartlarına uygun ve aracınızın orijinal bir parçası uyum sağlayan

çevreci ve tasarruf dostu Omegas donanımları ve yazılımlarıyla, aracınızın yüksek performanslı motorunun daha neler yapabileceğini size hissettiriyoruz.

5-6-8 silindir araçlarınız için Omegas öneriyoruz.

Omegas Direct teknolojisi ile aracınızın enjeksiyon hareketlerini ve performansını olduğu gibi koruyan yazılımlar sayesinde; yakıtın yanma odasına giriş açısını, basıncını ve karışım oranını koruyan bir teknoloji kullanarak size aracınızı daha uzun süre kullanma garantisi sağlıyoruz.

 

Direkt enjeksiyonlu, FSI , TSI, GDI, THP araçlarınız için Omegas Direct’i öneriyoruz.

Markalar
Landirenzo
Landirenzo
Landirenzo
Landirenzo
Landirenzo

İtalya Cavriago'da, 1993'te, Medardo LANDI tarafından kuruldu.5 yıl içerisinde Italya'nın bilinen markaları arasına girdi.15. yılında 5 kıta 23 ülkeye ürünlerini ve hizmetlerini sunmaya başlamıştı.  20. yılında Landirenzo Grup Bünyesine Katıldı.2 salınım hedeflerinin gerçekleştirilmesi ve ulusal ekonomi politikalarında uygulanmak üzere danışmanlık ve proje ve ürün destekleri verir. Landirenzo modern yaşamın ekonomik ve daha y

Landirenzo, geliştirdiği teknolojilerle her ihtiyaca özel yenilikçi ürünler tasarlar ve dünyanın dört bir köşesine sunar. Volkswagen, Skoda, Seat, Opel, Daimler Chrysler, Chevrolet, Ford, Nissan, Fiat, Piaggio Italy, PSA, Renault, Toyota, Suziki, Tata, Daihatsu, Chery, Mahindra, Khodro, Ashok Leyland, BJA, Maruti, markalarının tercihi olmuştur.

Emmegas
Emmegas
bottom of page