Landirenzo, geliştirdiği teknolojilerle her ihtiyaca özel yenilikçi ürünler tasarlar ve dünyanın dört bir köşesine sunar.

Volkswagen, Skoda, Seat, Opel, Daimler Chrysler,  Chevrolet, Ford, Nissan, Fiat, Piaggio Italy, PSA, Renault, Toyota, Suziki, Tata, Daihatsu, Chery, Mahindra, Khodro, Ashok Leyland, BJA, Maruti,

markalarının tercihi olmuştur.

 Geliştirdiği teknoloji patentleri ve alternatif yakıt teknolojileri pazar payı ile dünyadaki bir numaralı OEM-OES (orijinal ekipman üreticisi ve tedarikçisi) firmasıdır.

 Landirenzo; ABD, İran, Hindistan, Brezilya, AB, ülkeleri devletlerine küresel iklim değişikliği gaz salınım hedeflerinin gerçekleştirilmesi ve ulusal ekonomi politikalarında uygulanmak üzere danışmanlık ve proje ve ürün destekleri verir.

 

Landirenzo modern yaşamın ekonomik ve daha yaşanılabilir bir hale gelmesi için çalışmalarını sürdüren, sektörün teknoloji lokomotifi bir dünya markasıdır.

  • Instagram
  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • YouTube

Olgun Oto®  Olgun Grup Şirketlerine Ait Tescilli Bir Markadır.

Bu web sitesindeki görsel ve yazılı tüm içeriklerin hakları Olgun Oto AŞ’de saklı olup, yalnızca yazılı izin alınarak kullanılabilir.

444 1 LPG

info@olgunlpg.com

Osman Kavuncu Cad. Ardıçlı Sok. No:3/A-B-C Melikgazi / Kayseri / Türkiye

Olgun Civata
Olgun Balata
Olgun Kriko
Olgun Makina